Блок розбірний зі змінною шириною 100х50 ПСВ-С 35 (EPS 120)

Блок розбірний зі змінною шириною 100х50 ПСВ-С 35 (EPS 120)Термоблок з регульованою шириною ТМ «Валькірія» "100х50" - рішення №1 для отримання показників близьких до стандартів сучасного "пасивного" будинку!

Характеристики:

Новий термоблок від ТМ «Валькірія» складається з 2-х стінок з ПСВ-С М35 (EPS 120) з'єднаних між собою пластиковими перетинками, які дозволяють змінювати загальну ширину конструкції.

Мінімальна ширина термоблока "100х50" становить - 250 мм., Максимальна - 600 мм.

Зовнішня стінка блоку має товщину 100 мм., Внутрішня - 50 мм.

Кількість перетинок - 7 шт.

Крок регулювання ширини - 50 мм.

Конструктивні особливості:

Конструктивною особливістю 100 мм стінки в новому блоці є комбінована система замків «шип-паз» і «паз-гребінь».

Така технологія повністю виключає протікання бетонної суміші в процесі заливки армованої "серцевини" стіни. Так само, важливо і те, що після складання блоку, пластикова перемичка виявляється "втопленою в тіло" зовнішньої стінки. Це гарантія того, що навіть при найнижчих зимових температурах на 100% виключається поява так званих "містків холоду".

Що стала вже традиційною легкість в обробці термоблоків при створенні складних архітектурних форм - як і раніше на високому рівні. Це означає що Вам, при роботі з новим розбірним блоком, як і раніше досить ручного інструменту (ножівка). Ця перевага по достоїнству оцінили професіонали-будівельники.

Новий блок відповідає також і іншим стандартам і нормативам, чинним в будівельній галузі України.

Функціональне призначення:

Область застосування новинки ширше, ніж у традиційного блоку з регульованою внутрішньої шириною. При цьому блок виконує всі основні функції стандартного розбірного термоблока.

Основна мета розробки нового термоблока ТМ «Валькірія» "100х50" - можливість зведення стін з підвищеними показниками енергоефективності. Характеристики стіни зведеної з такого термоблока максимально наближені до параметрів "пасивного" (тобто самого теплого) будинку. 

Ми рекомендуємо застосовувати цей блок для зведення фундаментів в так званих "проблемних" грунтах. Також новий блок буде ефективним при зведенні стін на земельних ділянках з особливими атмосферними умовами. Під цими умовами ми розуміємо температурні коливання з високою амплітудою і т.д.