Про компанію

ТермодімКомпанія «Валькірія» заснована в 1999 році. Основним напрямком діяльності компанії є виробництво блоків незнімної опалубки з пінополістиролу для будівництва будівель і споруд за технологією ТЕРМОДІМ.

Ця популярна в Європі технологія була порівняно новою для України. З огляду на перспективу розвитку енергозберігаючих технологій в нашій країні в 2000 році була запущена перша виробнича лінія з випуску термоблоків.

На сьогодні ТОВ «Валькірія» - це велике виробничо-будівельне підприємство, яке успішно працює як на внутрішньому українському ринку, так і на ринках ближнього і далекого зарубіжжя.

Продукція виробництва ТОВ «Валькірія» реалізується практично у всіх регіонах України, і ми завжди відкриті до співпраці. Велика кількість будівельних компаній, що використовують нашу технологію, накопичили величезний досвід. Так, в останні роки в Україні були побудовані будівлі різної функціональної приналежності. Це багатоквартирні будинки і індивідуальні котеджі, складські та виробничі будівлі, адміністративно-офісні центри, лікарні і дитячі сади.

Будівельний департамент компанії запропонує Вам повний комплекс будівельних, проектних і архітектурних послуг. Наші архітектори допоможуть Вам визначиться з типом, розміром і функціональними особливостями Вашого майбутнього будинку. Дизайнери запропонують оригінальні ідеї з облаштування інтер'єрів, фасаду, а також з ландшафтного озеленення ділянки. Ми готові втілити в реальність будь-яку Вашу мрію про власний будинок.

З 2010 року ТОВ «Валькірія» є членом Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів»

З 2017 року ТОВ «Валькірія» є членом Асоціації «Виробників пінопласту України»

У 2011 році ТОВ «Валькірія» стала переможцем в номінації «Кращий виробник будматеріалів» Першої Всеукраїнської премії «IBuild Ukraine»