Теплоізоляція для труб ТМ «Валькірія»

Теплоізоляція для трубВиготовляється з пінополістиролу марки ПСВ-С методом контурного різання на сучасному обладнанні.

Застосування: для досконалої теплоізоляції трубопроводів гарячого і холодного водопостачання та інших систем житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктів.

Асортимент: Асортиментний ряд продукції представлений в широкій лінійці з можливістю індивідуальних нестандартних рішень.

Типові розміри представлені в наступному діапазоні: довжина - від 1000 мм., Діаметр: від 10 мм. до 1420 мм.

Переваги використання теплоізоляції для труб виробництва ТОВ «Валькірія»:

1. Безпека при монтажі. При роботі з деякими теплоізоляційними матеріалами необхідно використовувати різне спорядження: захисні комбінезони, рукавиці, окуляри, респіратори. Пінополістирол абсолютно безпечний для здоров'я: не містить волокон, в'яжучих речовин (як, наприклад, деякі види мінеральної вати), які можуть бути небезпечні для очей, шкіри і слизової оболонки дихальних шляхів. Тому при роботі з ним немає необхідності в спеціальному захисному спорядженні.

2. Простота в застосуванні. У пінополістирольної теплоізоляції для труб низький об'ємна вага, вона не пилить, не боїться вологи, легко піддається різанню за допомогою ручної пилки або ножа, а також дуже проста при механічному кріпленні. Тому всі роботи по теплоізоляції з ПСВ-С легко освоюються і виконуються в короткі терміни.

3. Використання. Будь-які види комунікаційних трубопроводів у внутрішньому і зовнішньому периметрах будівлі.   

4. Звукоізоляція. Пінополістирол володіє прекрасними звукоізоляційні властивості. Тому його використання є ефективним для чинного водопроводу, наприклад в багатоповерховому будинку.

5. Довговічність. Дослідження, що проводяться вже протягом 40 років, показують, що пінополістирол ПСВ-С дійсно є нестаріючим ізоляційним матеріалом, який не змінює своїх властивостей (коефіцієнта теплопровідності, фізико-технічних параметрів і геометричної форми).   

6. Стійкість до вологи. Волога не робить ніякого впливу на пінополістирол. Навіть при тривалому зануренні він поглинає дуже незначна кількість води (до 2%). Це означає, що під час експлуатації, його якість практично не змінюється протягом тривалого часу.

7. Біологічна інертність. При неправильному підборі ізоляції в будинку може розвинутися цвіль і значно погіршитися якість повітря. Це відбувається тому, що деякі ізоляційні матеріали можуть дивуватися мікроорганізмами. Ізоляція з ПСВ-С не боїться грибків, цвілі і бактерій. Ця перевага актуально для теплоізоляції труб в будівлях і спорудах громадського характеру.

8. Безпека для здоров'я і навколишнього середовища. Для спінювання полістиролу застосовується пентан. Так само, як і інші гази - наприклад алкани, метан, пентан постійно утворюються в ході природних процесів, що відбуваються в природі. В атмосфері ці гази швидко розкладаються  

9. Економія. Завдяки оптимальному співвідношенню ціна / якість, застосування пінополістиролу є більш прийнятним за вартістю в порівнянні з іншими видами теплоізоляції (економія досягає 15 - 20%). 

10. Продовжує термін експлуатації. Зовнішня теплоізоляція запобігає значні коливання температури, обмежуючи напругу і, отже, утворення тріщин.