Основні переваги термоблоків

Термоблок

Замок «шип-паз».

Таке поєднання в одному ряду забезпечує відсутність протікань. Зверху і знизу стінок блоку є замки спеціальної конфігурації, що забезпечує відсутність зсувів і щільність з'єднання. Ця система з'єднання ідеально підходить для дотримання заданих за проектом геометричних розмірів і герметичності стін.

Термоблок

Глибокий боковий замок «паз-гребінь»

Ще одна важлива складова конструктиву блоку. Цей замок дозволяє надійно з'єднувати блоки в одному ряду, ліквідуючи можливість протікання бетону.

Термоблок

Перетинка

"Радіусна" форма примикання перетинки до стінки блоку - унікальна відміна для термоблоків ТМ «Валькірія». Завдяки цьому площа примикання збільшується. Тобто блок стає максимально стійким до розриву при заливанні бетоном.

Термоблок

Щільність

Виробничий комплекс і високі стандарти контролю якості компанії «Валькірія» гарантують дотримання заявленої щільності для термоблоків 25 кг / м. куб.

Термоблок

Геометрія

Ідеальна геометрія - "візитна картка" для термоблоків ТМ "Валькірія". Завдяки автоматизації виробництва і відсутності впливу "людського" фактора стіна зведена з таких термоблоків виходить ідеально рівною.

Термоблок

Захист від підробки

Позначення сайту і телефону виробника дає можливість ідентифікації оригінальності продукту, захищаючи його від підробок.