Термоблоки

ТЕРМОБЛОК ТМ "Валькірія" - основа технології будівництва "Термодім"

Термін «Термоблок» з'явився в Україні після 1995 року, проте широко використовуватися став лише з масовим поширенням будівельної технології «Термодом». Теоретично, до терміну можна віднести всі стінові блоки виготовлені з матеріалів з підвищеними теплоізоляційними характеристиками.  Проте, в СНД, під терміном «Термоблок», мають на увазі виключно стінові блоки з пінополістиролу, що є основним елементом будівництва з використанням технології «Термодом».

Асортимент вироблених блоків незнімної опалубки з пінополістиролу, призначених для зведення несучих стін, включає як уже відомі на ринку позиції, так і ті, які виробляються виключно компанією "Валькірія".

Нашим клієнтам слід звертати увагу на спеціальне маркування з нашими реквізитами на блоці, а так само вимагати у продавця посвідчення дилера (в разі придбання блоків не в офісі ТОВ «Валькірія»). Це пов'язано з випадками фальсифікації нашої продукції.

Продукція компанії «Валькірія» запатентована, отже, аналогічна продукція, пропонована іншими юридичними і фізичними особами, може не відповідати всім вимогам і бути фальсифікатом.

Термоблок в сучасній системі будівництва енергоефективних будівель і споруд, виконує декілька важливих функцій:

  • служить незнімною опалубкою для бетону, що значно спрощує процес будівництва;
  • є утеплювачем стіни з обох сторін і додає їй унікальні теплоізоляційні властивості;
  • дозволяє значно понизити витрати на будівництво.

Термоблок вдає із себе порожнистий пінополістирольний блок, що складається з двох пінополістирольних плит, сполучених один з одним пластиковою або такою ж пінополістирольною перемичкою. Виготовляють такі блоки, як правило, з полістиролу, що спінюється, ПСВ-С (EPS), в який додають антипіренові добавки, що перешкоджають надалі розвитку процесу горіння (самозатухання відбувається на 2-3сек.). Щільність даного матеріалу складає 25-35кг/м3.. Пінополістирол ПСВ-С як стіновий матеріал, володіє такими характеристиками як екологічність, економічність, широкий діапазон можливостей вживання в архітектурній і проектній складовій, мала вага, унікальні теплоізоляційні властивості.

Розміри стандартного для України термоблока складають: 1000х250х250 мм. Товщина стінки такого блоку складає 50 мм., внутрішня ширина блоку між стінками складає 150 мм. У 2007 році, компанія «Валькірія» запропонувала споживачеві власне ноу-хау: “термоблок розбірний із змінною шириною”. Розбірний блок є новинкою для українського ринку. Складається з двох пінополістирольних стінок (кожна по 50 мм), сполучених між собою регульованими поліпропіленовими (пластиковими) перемичками. Використовується як основний будівельний блок у малоповерховому та багатоповерховому будівництві. Завдяки своїй унікальній конструкції, а саме малому поперечному перетину перемичок, досягається 100 % монолітність стіни, що робить її міцнішою. Регульована перемичка дає можливість змінювати товщину несучої (бетонної) частини стіни в діапазоні від 100 мм до 450 мм.

Новинка значно розширює діапазон застосування пінополістирольної опалубки від використання при будівництві цокольних поверхів та фундаментів до збільшення кількості поверхів в спорудах, що будуються з використанням технології «Термодом».  

Продукція компанії «Валькірія» запатентована, отже, аналогічна продукція, пропонована іншими юридичними та фізичними особами, може не відповідати всім вимогам і бути фальсифікатом.

Вся продукція компанії, має необхідну нормативно-документальну базу, що підтверджує високу якість термоблоків ТМ «Валькірія».

Нашим клієнтам варто звертати увагу на спеціальне маркування з нашими реквізитами на блоці, а також вимагати у продавця посвідчення дилера (в разі придбання блоків не в офісі ТОВ «Валькірія»). Це пов’язано з випадками фальсифікації нашої продукції.