Покрівля та фасад

Термодім

Одним з найбільш важливих напрямків діяльності нашої, компанії є повна комплектація, консультація і технічний супровід будівництва Ваших об'єктів.

Ми готові надати Вам якісну продукцію не тільки власного виробництва, але також і провідних світових виробників будівельних матеріалів. Асортимент продукції нашої компанії налічує понад 100 брендів будівельних матеріалів різного призначення, серед яких продукти таких всесвітньо відомих ТМ як: KATEPAL, Tegola, ТехноНІКОЛЬ, IKO, RUFLEX, Ruukki, Pruszynski, Арсенал, MetroBond, Gerard, Evertile, Braas, Rockwool, Isover, Royal Europe, VOX, Boryszev, Kriesel, Екопластер, Profil, Aquasystem, Roto, Velux, OMAN, Vilpe, OSB і багато інших.

В асортименті компанії "Валькірія", величезний вибір покрівельних матеріалів, фасадних і водостічних систем, мансардних вікон. Ми запропонуємо Вам найбільш відповідні рішення для правильного облаштування покрівлі, починаючи від вибору утеплювача і підпокрівельної плівки, закінчуючи підбором вентиляційних елементів, які забезпечують видалення вологи з горищних приміщень і покрівельної конструкції в цілому. Серед такого різноманіття матеріалів людині, яка не є фахівцем в цій галузі, важко орієнтуватися. І тільки професіонали допоможуть недосвідченому замовнику зробити правильний вибір.

Наші фахівці зроблять розрахунки, а при необхідності обміри Ваших об'єктів. Ми готові навчати та консультувати Вас, Ваших виконробів і будівельників на всіх етапах будівельних робіт для того, щоб звести до мінімуму можливі помилки.

Застосовуючи гнучку систему знижок, можливість доукомплектації об'єктів і обміну матеріалів, про нашу компанію відгукуються як про надійного і стабільного постачальника.

Ви можете бути впевнені в тому, що матеріали, пропоновані нами, будуть довго служити, створять Ваш унікальний стиль, забезпечать комфорт і затишок, які будуть радувати як власника дачного будиночка, так і власників розкішного котеджу.