Декор фасаду

Декор фасадуАрхітектурне оформлення фасаду

Прикрашати будинки люди почали дуже давно, практично з моменту, коли навчилися будувати їх. Таким чином, вони підкреслювали індивідуальність свого житла.

Зі зміною часів і з розвитком будівництва змінювалися і вдома, і їх зовнішній вигляд. Оскільки крім функціональності і міцності, довголіття люди завжди намагалися надавати своїм будинкам родзинку і неповторний вигляд, намагалися прикрасити фасад і зробити фасадний декор індивідуальним і красивим, нестандартним і незабутнім - так зароджувалися архітектурні стилі і різні види декоративних елементів декору.

Розвиток будівництва протягом усього часу супроводжувалося і удосконаленням будівельних матеріалів і, звичайно, матеріалів, які могли б втілити в життя самі нестандартні ідеї архітекторів. Для досягнення найбільш гармонійного зовнішнього вигляду надто складні архітектурні елементи обігравалися, а на зміну важким матеріалами приходили нові і більш легкі, які вже тягли за собою менш трудомісткий процес їх монтажу.

В кінці минулого століття на зміну фасадного декору з важкого бетону, каменю прийшов більш легкий і зручний в роботі декор з пінопласту.

Фасадний декор - простий і ефективний спосіб створити унікальний стиль Вашої оселі. Завдяки новим технологіям, автоматичної обробки, спеціально розробленим покриттям, елементи фасадного декору з пінопласту вигідно відрізняються і випереджають за швидкістю виробництва, вагою та асортименту ліпний декор з гіпсу, декор з каменю і бетону.
Вироби виробляються з пінополістиролу (EPS–90) і покриваються еластичним армуючим шаром який має відмінну адгезію до пінопласту. Це дозволяє реалізувати практично будь-які ідеї для прикраси Вашого будинку.