Проектування за технологією термодім

Термодім

Компанія Валькірія, пропонує Вам розробити індивідуальний проект Вашого будинку, за технологією Термодім, фахівцями будівельного департаменту, які мають багаторічний досвід проектування за даною технологією.

Так само, якщо у Вас вже є проект, який спочатку передбачає використання інших стінових матеріалів, наші фахівці оперативно проведуть його адаптацію для будівництва з енергоефективної технології Термодім.

Детальніше про процес будівництва, вартості та додаткових опцій, які ми пропонуємо - читайте у відповідних розділах нашого сайту.

Термінологія, яка найбільш часто використовується в супровідній інформації до проекту:

Житлова площа - площа всіх житлових приміщень будівлі або будинку.У житлову площу не включаються санвузли, комори приміщення, кухні, коридори, підвали, гаражі тощо У разі наявності в будинку "холодного" горища, він також не буде вважатися житловим. Мансардне приміщення належить до житлових у разі наявності в ньому спалень, бібліотек і т.д.

Загальна площа - сукупна площа всіх приміщень в будівлі обмежена межами внутрішніх поверхонь стін.

Площа забудови - площа, яка обмежується зовнішнім периметром будинку. У неї входять тераси, гаражі, веранди.

Обсяг будівельних робіт - обсяг будинку, який обмежений зовнішньою поверхнею стін, підлоги першого поверху і даху.

Надземний поверх - під цим терміном розуміється поверх, який має підлогу розташований вище рівня землі, тобто перший поверх будинку.

Мансардний поверх (мансарда) - приміщення, яке розташоване в горищі і має похилу стелю.

Підвальний поверх - поверх, який має підлогу розташований нижче рівня землі. Важливо відзначити, що підвалом може називатися тільки приміщення, підлога якого нижче рівня землі більше ніж на половину висоти всього поверху.

Цокольний поверх - поверх, рівень підлоги якого нижче рівня землі, але при цьому менше ніж на половину висоти всього поверху.