ua ru en

Проектування за технологією термодім

Компанія Валькірія, пропонує Вам розробити індивідуальний проект Вашого будинку, за технологією Термодім, фахівцями будівельного департаменту, які мають багаторічний досвід проектування за даною технологією.

Так само, якщо у Вас вже є проект, який спочатку передбачає використання інших стінових матеріалів, наші фахівці оперативно проведуть його адаптацію для будівництва з енергоефективної технології Термодім.

Детальніше про процес будівництва, вартості та додаткових опцій, які ми пропонуємо - читайте у відповідних розділах нашого сайту.

Термінологія, яка найбільш часто використовується в супровідній інформації до проекту:

Житлова площа - площа всіх житлових приміщень будівлі або будинку.У житлову площу не включаються санвузли, комори приміщення, кухні, коридори, підвали, гаражі тощо У разі наявності в будинку "холодного" горища, він також не буде вважатися житловим. Мансардне приміщення належить до житлових у разі наявності в ньому спалень, бібліотек і т.д.

Загальна площа - сукупна площа всіх приміщень в будівлі обмежена межами внутрішніх поверхонь стін.

Площа забудови - площа, яка обмежується зовнішнім периметром будинку. У неї входять тераси, гаражі, веранди.

Обсяг будівельних робіт - обсяг будинку, який обмежений зовнішньою поверхнею стін, підлоги першого поверху і даху.

Надземний поверх - під цим терміном розуміється поверх, який має підлогу розташований вище рівня землі, тобто перший поверх будинку.

Мансардний поверх (мансарда) - приміщення, яке розташоване в горищі і має похилу стелю.

Підвальний поверх - поверх, який має підлогу розташований нижче рівня землі. Важливо відзначити, що підвалом може називатися тільки приміщення, підлога якого нижче рівня землі більше ніж на половину висоти всього поверху.

Цокольний поверх - поверх, рівень підлоги якого нижче рівня землі, але при цьому менше ніж на половину висоти всього поверху.