Термодім

Термодім

Якщо Ви прийняли рішення будувати будинок, у Вас обов’язково виникне питання, з чого будувати? Які будівельні матеріали вибрати?

Якщо Ви прийняли рішення будувати будинок, сьогодні можна легко заплутатися у величезному асортименті та різноманітності матеріалів, які представлені на будівельному ринку. За допомогою цього сайту ми допоможемо Вам вивчити питання «Що таке Термодім?» і «Чому останніми роками кількість будинків, побудованих за цією технологією, зростає мало не з геометричною прогресією?»

Трохи історії:

Родоначальником сьогоднішньої технології Термодім була технологія «PLASTBAU», яка з’явилася в Італії в 70-х роках минулого століття. 1976 року вже в Німеччині компанія «Renova-termodom» налагодила виробництво термоблоків. Технологія прекрасно зарекомендувала себе в Німеччині і почала поширюватися по всьому світу, згодом вона дійшла і до України.

Україна перша із країн СНД в січні 1995 року прийняла державні будівельні норми, що регламентують усі питання зведення будинків з пінополістирольних блоків незнімної опалубки (ДБН В.2.6-6-95). За нормами, що діють на сьогодні в Україні, дозволено будівництво ТЕРМОДОМІВ заввишки до 5 поверхів.

У Німеччині будівельні норми дозволяють будувати, застосовуючи дану технологію, до 22-х поверхів, а в Росії та Грузії – до 9-ти поверхів. Окрім зазначених вище країн, технологія Термодім популярна у США, Канаді, Ізраїлі, Голландії, Фінляндії та багато інших. У Болгарії, наприклад, господарі будинків, побудованих з використанням енергоощадної технології Термодім, звільняються від сплати податку на землю строком до 15 років.

В Україні технологія Термодім з кожним роком стає популярнішою. Підтвердження цьому, нагородження нашої продукції почесним званням «Найкращий винахід у галузі будівництва» 2004 року під час участі в престижному конкурсі «Винахід – 2004».

Технологія вражає своєю простотою, економічністю, а головне – результатами.

ТЕРМОДІМ – це будинок, стіни якого зведені з легких пінополістирольних блоків. Такі блоки називаються термоблоками і є, по суті, незнімною опалубкою. Заповнені бетоном, вони утворюють монолітну стіну завтовшки 150 мм, що утеплена з обох сторін пінополістирольною плитою 50 мм кожна.

ТЕРМОБЛОК – основа нашої технології будівництва Термодім. Складається з двох пінополістирольних плит, сполучених одна з одною пластиковою або такою ж пінополістирольною перемичкою.

Він виконує декілька важливих функцій:

  • служить незнімною опалубкою для бетону, що значно спрощує процес будівництва;
  • є утеплювачем стіни з обох сторін і додає їй унікальні теплоізоляційні властивості; 
  • дозволяє значно понизити витрати на будівництво.

Використання технології ТЕРМОДОМ це: 

  • зниження термінів будівництва;
  • економія при спорудженні фундаменту;
  • економія під час зведення стінних конструкцій; 
  • міцність конструкції; 
  • зниження трудовитрат під час монтажу стін;
  • високі теплотехнічні характеристики стін.

Індивідуальні житлові будинки, котеджі, багатоповерхові будівлі, каскадні багатоквартирні будинки, адміністративні і громадські будівлі, промислові цехи і склади, басейни і холодильники – це неповний список об’єктів, які можуть бути побудовані з використанням технології Термодім.