Енергоаудит

Щоб зменшити витрати на опалення будинку потрібно:

  • Зменшити втрати тепла в будинку
  • Збільшити ефективність системи опалення.
  • Кожен будинок втрачає дороге тепло через огороджувальні конструкції, а саме через: стелю, стіни, підлогу, вікна, двері і систему вентиляції.

Ці нераціональні втрати ми визначаємо і фіксуємо за допомогою сучасного тепловізора Testo 875-2.

тепловізора Testo 875-2

На підставі тепловізійного фільмування, наші сертифіковані енергоаудитори розроблять детальні рекомендації щодо підвищення ефективності роботи системи опалення та усунення витоків дорогого тепла з Вашого будинку.

У результаті Ви отримаєте детальний звіт, своєрідну «дорожню карту», ​​щодо підвищення енергоефективності будинку й економії коштів на його опаленні.

Свої рекомендації ми розділимо на дві категорії. Першочергові заходи дадуть Вам значну економію енергоресурсів (грошей) і не вимагатимуть значних інвестицій! Частину цих заходів можна здійснити в зимовий період і вже економити на опаленні. Друга частина заходів буде вимагати більш значних інвестицій і забезпечить вагому економію енергії.

тепловізор Testo 875-2

Наша компанія може якісно виконати роботи по реалізації, розроблених нами заходів. У цьому випадку після закінчення робіт, ми проводимо повторне обстеження Вашого будинку тепловізором. Без оплати. І підтверджуємо, таким чином, високу якість наших робіт.