Упаковка

Компанія «Валькірія» пропонує Вам високоякісну та надійну упаковку з пінополістиролу (пінопласту).

Упаковка з пінополістиролу (пінопласту) понад 50 років використовується у всьому світі для надійного захисту товару від механічних, гідротермічних, електромагнітних дій і є максимальним засобом безпеки для товару в разі падіння або штовхання пакувальної коробки.

Перевагами цього виду упаковки є відносно невелика вартість, гнучкість та варіативність при розробці упаковки за індивідуальним кресленням, якісний захист при транспортуванні та зберіганні продукції.

Умовно, упаковку з пінополістиролу, за способом виробництва, можна розділити на два типи: формована та вирізна.

Формована упаковка виготовляється на автоматичному обладнанні Корейського виробництва.

Для виготовлення такої упаковки першочергово потрібно розробити прес-форму (пуансон-матрицю), яка буде відповідати всім технічним вимогам замовника та матиме посадкові місця на наше обладнання.

Такий спосіб виробництва дозволяє виготовити упаковку надскладної форми з великою щільністю та високою точністю, відповідно герметичністю, що, за необхідності, дозволяє тривалий час зберігати температурний режим в середині упаковки.

Основною перевагою такого способу є якісна та візуально приваблива упаковка з можливістю масового виробництва за короткий термін.

При замовленні такого типу упаковки потрібно враховувати, що на розробку прес-форми потрібен час та кошти.

Вирізна упаковка виготовляється за допомогою станків з ЧПУ.

Виготовлення такої упаковки не потребує додаткового часу та матеріалів для початку виробництва.

На відміну від формованого способу виробництва, цей спосіб дозволяє виготовляти прості форми упаковки, а для складнішої форми упаковки застосовується склеювання окремих деталей за допомогою термосилікону або клей-піни.

Основаною перевагою цього способу є мінімальний термін запуску виробництва та виготовлення  з моменту замовлення.

Упаковка такого типу є менш точною (може мати відхилення до 1 мм, в залежності від розмірів) та візуально не такою привабливою. Попри це, вона цілком виконує свої основні функції та успішно зберігає вироби за мінімальні кошти.