Упаковка "вирізна"

Упаковка з пінополістиролу вироблена методом "вирізання"

ЯЩИК

ЯЩИК

Для перевезення заморожених продуктів харчування (м'ясо, риба, овочі ...), для зберігання різних предметів (як місце складування). Різна конфігурація ящиків дозволяє застосовувати їх в різних галузях ... як для вирощування розсади або інкубаторів для курчат, так і для упаковки електро - або слюсарних інструментів.

УПАКОВКА ДЛЯ СКЛЯНОЇ ТАРИ

УПАКОВКА ДЛЯ СКЛЯНОЇ ТАРИ

Для перевезення, зберігання різних ємностей для алкогольних і безалкогольних напоїв. Ємностей для яких необхідна підтримка певної температури під час перевезення або зберіганні. Всередині упаковки можливе застосування холодоагентів. За допомогою додаткової обробки (фарба, тканина), можна використовувати в якості сувенірної упаковки. Кількість ємностей в упаковці - від побажання замовника

УПАКОВКА ДЛЯ ПОСУДУ

УПАКОВКА ДЛЯ ПОСУДУ

Для зберігання і транспортування керамічної, порцелянової, скляного посуду різної форми, габаритів (тарілки, чашки, глечики, салатниці, набори посуду і т.д.). Упаковка сувенірної продукції нестандартних геометричних форм.

УПАКОВКА ДЛЯ ДЗЕРКАЛ ТА СКЛА

УПАКОВКА ДЛЯ ДЗЕРКАЛ ТА СКЛА

Для транспортування крихких виробів різної товщини і геометричних розмірів (склопакети, автомобільне скло, дзеркала і т.д.)

КУТНИК

КУТНИК

Для перевезення меблів (шафи, антресолі, комоди, ліжка) а також при складуванні та перевезення палет в промислових масштабах.

П - ПОДІБНИЙ КУТНИК

П - ПОДІБНИЙ КУТНИК

Для запобігання деформації при транспортуванні і зберіганні кутів дверей, куточків стільниці, табуретів, стільців

П -ПОДІБНИЙ ТА Т-ПОДІБНИЙ ПРОФІЛЬ

П -ПОДІБНИЙ ТА Т-ПОДІБНИЙ ПРОФІЛЬ

Для упаковки плоских виробів (картини, стенди), а також для упаковки торцевих частин дверей, столів. Можливе використання в якості ложемента

МЕДИЦИНСЬКА УПАКОВКА

МЕДИЦИНСЬКА УПАКОВКА

Для мобільних лабораторій, зберігання ампул, флаконів, колб і різних ємностей з хімічно агресивним або нейтральним змістом.

ТЕХНОЛОГІЧНА УПАКОВКА

ТЕХНОЛОГІЧНА УПАКОВКА

Для використання в промисловості, складних виробництвах і ін. технологічних цілях. Розробляється і проводиться відповідно до креслень або план-схемами. Для забезпечення безпечного переміщення або зберігання пристроїв, механізмів і окремих деталей.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ДЛЯ ТРУБ

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ДЛЯ ТРУБ

Для досконалої теплоізоляції трубопроводів гарячого і холодного водопостачання та інших систем житлових, промислових і сільськогосподарських об'єктів

Продукція виготовляється згідно з домовленостями в точно зазначений термін з дотриманням всіх необхідних параметрів замовлення. Вся продукція виготовляється виключно на сучасному обладнанні і з пінополістиролу виробництва ТОВ "Валькірія".

Запрошуємо до співробітництва!