Упаковка формована з пінопласту

Пінопластова упаковка

Пінопластова упаковка – легка, міцна, практично не впливає на підвищення вартості продукції.

Профілі з пінополістиролу (пінопласту) використовуються у всьому світі понад 50 років для надійного захисту товару від механічних, гідротермічних, електромагнітних дій і є максимальним засобом безпеки для товару в разі падіння або трясіння пакувальної коробки.

Пінопластова упаковка надійно зберігає ту або іншу продукцію при зберіганні та транспортуванні.

Пінополістирол – це надійний засіб від удару, від нанесення подряпин і, взагалі, від яких-небудь аварійних ситуацій під час транспортування вантажу. Використовуючи упаковки з пінопласту, ви захистите свою продукцію від пошкоджень.

Основні переваги використання пакувальних виробів з пінополістиролу ТМ «Валькірія»:

Вологостійкість

Це означає, що упакований товар захищений від проникнення вологи всередину упаковки, в результаті чого всередині упаковки зберігається постійна вологість. Крім того, сама упаковка не піддається зволоженню і внаслідок цього не гниє

Термоізоляція

Це означає, що ваш товар не піддається різким перепадам температур і прагне зберегти температуру всередині упаковки. Це важливо як для продуктів харчування, так і для офісної техніки і точних приладів. Термоізоляційні властивості упаковки з пінополістиролу здатні зберігати в широкому діапазоні температур.

Амортизація

Це означає, що ваша продукція, якщо використовується упаковка з пінополістиролу, захищена від пошкоджень, які можуть виникнути при транспортуванні.

Легкість

Упаковка з пінополістиролу легка і практична. При використанні упаковки з пінополістиролу не відбувається значного збільшення ваги упакованого товару. Це дозволяє ефективно використовувати бюджет для перевезення вашої продукції.

Екологічність

Упаковки з пінополістиролу не виділяють токсичних випарів і не окислюються, що дозволяє використовувати її для тривалого зберігання продукції. Пінополістирол є абсолютно нешкідливим, екологічно чистим, не виділяє ніяких шкідливих для людини і його оточення речовин.

За санітарно-гігієнічним нормам пінополістирол давно використовується в якості упаковки, при цьому маючи контакт із продуктами, що вживаються в їжу без попередньої обробки. З нього виготовляють одноразовий посуд, упаковку для овочів, фруктів. У ньому перевозять і зберігають морожену рибу і м'ясо. При цьому він не створює живильного середовища для грибків і бактерій, не підлягає розкладанню під впливом мікроорганізмів і не має обмеженого терміну придатності. Крім того, пінополістирол також, як і дерево, має здатність «дихати», тобто повільно пропускати через себе повітря.

Збереження стабільних розмірів

Залишається стабільним в конструкції, причому протягом усього терміну експлуатації: не сідає, не зменшується в розмірах і не зрушується в конструкції.