ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «Валькірія» заснована 1999 року. Основним напрямом нашої діяльності стало виробництво блоків незнімної опалубки з пінополістиролу для зведення будівель і споруд за технологією Термодом. Ця популярна в Європі технологія була порівняно новою для України. Зважаючи на перспективу розвитку енергоощадних технологій у нашій країні 2000 року була запущена перша виробнича лінія випуску термоблоків.

На сьогоднішній день ТОВ «Валькірія» – це велике виробничо-будівельне підприємство, що успішно працює як на внутрішньому українському ринку, так і на ринках ближнього та далекого зарубіжжя.

Наша продукція реалізується практично у всіх регіонах України, і ми завжди відкриті до співпраці. Велика кількість будівельних компаній, що використовують нашу технологію, мають величезний досвід. Адже останніми роками в Україні зведені будівлі різної функціональної приналежності. Це багатоквартирні будинки та індивідуальні котеджі, складські та виробничі будівлі, адміністративно-офісні центри, лікарні та дитячі садки.

Будівельний департамент компанії запропонує Вам повний комплекс будівельних, проектних і архітектурних послуг. Наші архітектори допоможуть Вам визначиться з типом, розміром і функціональними особливостями вашого майбутнього будинку. Дизайнери запропонують оригінальні ідеї з облаштування інтер’єрів, фасаду, а також ландшафтного озеленення ділянки. Ми готові втілити в реальність будь-яку Вашу мрію про власний будинок.

Сьогодні компанія «Валькірія» готова надати Вам якісну продукцію не лише власного виробництва, а й провідних світових виробників будівельних матеріалів. Асортимент продукції нашої компанії – це понад 100 брендів будівельних матеріалів різного призначення, серед яких всесвітньовідомі компанії: Ruflex, Tegola, ТехноНИКОЛЬ, IKO, Ruukki, Braas, Tondach, Rockwool, Isover, Royal Europe, Stomix, Metrobond, Gerard, Hunter, Plastmo, Profil, Aquasystem, Roto, Velux.

У нас ви знайдете новітні покрівельні та гідроізоляційні матеріали, сучасні фасадні системи, будівельне устаткування різного призначення і багато іншого.

ТОВ «Валькірія» з 2004 року є спонсором однієї з дитячих футбольних команд м. Києва, тим самим, вносячи свій вклад у розвиток спорту та популяризації здорового способу життя серед молоді.

В 2011 році компанія «Валькірія» отримала перемогу в номінації “Кращий виробник будівельних матеріалів” Першої Всеукраїнської Премії “IBuildUkraine”!!!

З 2010 року ТОВ «Валькірія» є членом Асоціації «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ВИРОБНИКІВ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ І ВИРОБІВ».

Ми працюємо для Вас. Ми зробимо так, щоб будівництво ваших об’єктів тішило Вас.